Дитячий та дорослий одяг, предмети інтер’єру та все необхідне для новонароджених - нові пропозиції від Центрального речового комплексу

Global shos 1

Завітай на Центральний речовий комплекс у ТРЦ «Глобал UA» і зроби приємне всій родині! 

 

Ви шукаєте своєму малюку стильний недорогий одяг? А може його більше порадують літні футболки та піжами з героями улюблених мультфільмів? Тоді ловіть спеціальну пропозицію від відділу дитячого одягу «Діснейка» (ряд 23 місце 1). Проте, якщо ваша дитина вже не дивиться мультики та розбирається у сучасних модних течіях, завітайте до магазину «Фламінго» (ряд 34 місце 1), який пропонує одяг для дітей від 8-10 років.

Непересічні речі, які не залишать байдужою будь-яку мамочку та змусять задирати носа перед однолітками, пропонує «Шкодамода» (ряд 10 місце 15). Тут одяг не тільки для малих бешкетників, але й для підлітків. Та будьте обережні - дитина стане більш уважною при прогулянці на подвір’ї, щоб не зіпсувати модну обновку.

Найнеобхідніші речі для щойно народжених малюків ви знайдете у бутіку ряд 35 місце 5 - приємні ціни та висока якість візочків, ліжечок та інших речей для немовляти вам точно сподобається.

Ну і як же без обновок для старших членів родини? Особливо, якщо вони мають справжні богатирські розміри? Вас виручить магазин «Богатир» (ряд 18 місце 2-3), який одягне чоловіка або жінку будь-якого розміру стильно та зі смаком.

А як же вдома роздивитися придбані оновлення? Різноманітне декоративне освітлення та електрика змусять сяяти ваш дім особливим світлом. Ряд 25 місця 14-15 - і ви знайдете все, що зробить ваше життя яскравішим.

Завітай на Центральний речовий комплекс у ТРЦ «Глобал UA» і зроби приємне всій родині!

Global shos 1

Global shos 2

 

Джерело: http://www.zhitomir.info