Акція а магазинах «Глорія Джинс».

Дивись також

Сезон знижок на стильні літні образи від TREND продовжується !

Знижка -27 до Дня торгівлі

А ви робите це по-іншому?

web

Умови Акції «Отримай подарунок»

1. Покупець, здійснивши покупку з 2 одиниць і більше з розпродажу літнього асортименту (основний асортимент+білизна+аксесуари), отримує 1 одиницю товару, що бере участь в акції, в ПОДАРУНОК! Подарунком вважається одиниця з найнижчою ціною.

2. В акції бере участь основний товар та аксесуари (одяг/взуття) згідно з затвердженим списком (розпродажний товар з літньої колекції).

3. Якщо у чеку 4 одиниці розпродажного товару, то покупець отримує 2 одиниці в подарунок і т. д.

4. При оформленні покупки в касовому чеку вказується тільки вартість придбаного товару, а товар, який є подарунком, відображається в касовому чеку зі знижкою в 100% (сто відсотків) і ціною 0.

5. При поверненні/обміні Покупцем товару з чека, придбаного за акцією, право на повторне отримання товару зі знижкою 100% — подарунка (тобто отримання 1 одиниці товару зі списку в подарунок ще раз) втрачається.

6. Покупець не має права вимагати обміну товару, отриманого Покупцем в якості подарунка, на грошову суму або інший товар в якості
подарунка, оскільки він не брав участі у договорі купівлі-продажу.

7. Термін проведення акції з «22» липня 2017 р. по «1» серпня 2017 р. Акція проходить у всіх фірмових магазинах «Глорія Джинс».

8. Покупець має право придбати товар зі списку акції (за ціною, встановленою раніше).