Тільки тиждень -30% на улюблені бренди! (11.07.2017)

Дивись також

Сезон знижок на стильні літні образи від TREND продовжується !

Знижка -27 до Дня торгівлі

А ви робите це по-іншому?

web

У період з 11 по 20 липня знижка 30% на продукцію марок Orlane, Azzaro, Escada, La Colline, Sally Hansen, Venus, Skincode, ANNY, Aquolina, Korres, Artdeco, Dsquared2, Blumarine, John Varvatos, Juicy Couture, Gianfranco Ferre, Armand Basi, Angel Schlesser, Lancome, Clinique, Loewe, Dr Irena Eris, Swissdent, Cacharel, Isehan, OMI, Л’Этуаль selection.

Щотижня в акції беруть участь всесвітньовідомі бренди. Стежте за анонсами на нашому сайті.

Запрошуємо вас у магазини BROCARD, BONJOUR і LETU.UA здійснити вигідні покупки!

*Акція «Тільки тиждень -30%» проводиться з 11 по 20 липня 2017 р. у парфумерно-косметичних магазинах BROCARD, BONJOUR та інтернет-магазині LETU.UA. Інші знижки, в тому числі за дисконтними картками, не сумуються. Акція не діє на покупки з використанням подарункових карток і при купівлі товарів за спеціальними цінами. Знижка 30% не надається при оплаті за продукцію подарунковими картками і на купівлю товарів за спеціальною ціною. В акції беруть участь понад дві тисячі найменувань товарів.

Додаткова інформація про акцію, перелік магазинів, приклад розрахунку ціни зі знижкою та співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару — у консультантів магазинів та в розділі «Акції».

Акція діє за умови наявності акційних товарів у магазині.

web