Акційні пропозиції червня в зоомаркетах MasterZoo

Дивись також

Приваблива пропозиція до закінчення школи та Дня захисту дітей від LEGO у дитячому супермаркеті «Чудо Острів»!

До дня вишиванки,тільки один день, в магазинах «Арбер», для власників карт «Arber LEAGUE», на товар з нової колекції весна-літо,надається додаткова знижка 30%.

У передчутті літа! Акція діє з 18.05.18 по 20.05.18!

zoo june 17

В червні 2017 Національна мережа зоомаркетів «MasterZoo» проводить ряд акцій:

Всі ми в дитинстві мріяли про улюбленця. І наші батьки з великим трепетом і любов'ю підходили до вибору домашньої тварини для нас. День захисту дітей - чудова нагода подарувати своїм дітям мрію. Або втілити свою дитячу нездійснену мрію)
Тільки два дні 1 та 2 червня 2017 року Національна мережа зоомаркетов «MasterZoo» надає знижку до 15% на товари для тварин!
Не упусти мрію!

инет-банер 700х335 ДЗД с лого

 

Кожен власник котів зіштовхувався з проблемою зіпсованих меблів. Карати невинних тварин за це не зовсім чесно, адже для них це природна необхідність. А ось запропонувати альтернативу можна завжди!)
З 3 по 30 червня 2017 року Національна мережа зоомаркетов «MasterZoo» надає знижку 20% на дряпки, які без сумніву захистять ваші меблі і позбавлять вас стресу)

инет-банер 700х335 Когти с лого

 

Літо - час відпусток і подорожей! А яка ж подорож без друзів наших менших?

І щоб ваша спільна відпустка стала комфортною, Національна мережа зоомаркетов «MasterZoo» підготувала кращі товари для подорожі. А хороша новина в тому, що з 3 по 30 червня 2017 роки ми надаємо знижку 20% на всі товари для подорожі!
Проведіть відпустку з MasterZoo!

инет-банер 700х335 Путешествие с лого

 

Щомісяця Національна мережа зоомаркетов «MasterZoo», враховуючи побажання покупців, вибирає ряд товарів, які користуються найбільшим попитом або є актуальними в цьому сезоні. А потім, на ці товари ми ставимо найвигіднішу ціну і цілий місяць у вас є можливість придбати якісний товар з максимальною економією.

инет-банер 700х335 Трикси с лого


Приємних покупок разом з Master Zoo!
 

 

 

Магазин на карті ТРЦ