Про "Глобал UA"

progl

У вересні 2008 року відбулося відкриття ТРЦ регіонального значення «Глобал UA». Проект «Глобал UA» поєднує в собі інновації в архітектурних рішеннях, багатофункціональність інфраструктури і обширність в асортименті послуг, що надаються. ТРЦ побудований за усіма сучасними стандартами та вимогами до торгово-розважальних центрів. 

На просторій території комплексу розташовані магазини одягу та парфумерії, взуття та аксесуарів, техніки і меблів, зоотоварів, книг, продуктів харчування, а також товарів для дому. Глобал UA - улюблене місце шопінгу і розваг жителів міста Житомира та всієї області. Найвимогливіший покупець зможе знайти у нас все необхідне, починаючи від модного одягу і ювелірних прикрас і закінчуючи ідеями для подарунків для найрідніших і найближчих.

ТРЦ «Глобал UA» - це:

- три найбільших оператора побутової техніки;

- продуктовий гіпермаркет «Ашан»;

- більше 80 магазинів різних брендів одягу і взуття;

- більше 20 магазинів меблів та декору;

- дитячий центр розваг, кінотеатр, ковзанка, боулінг, більярд;

- кафе та ресторани.

 

ТРЦ «Глобал UA» це грандіозний архітектурний об'єкт:

- загальна площа ТРЦ «Глобал UA» - 142 000 м2;

- орендована площа - 78 000 м2;

- паркінг на 2 100 автомобілів;

-бізнес центр 1 800 м2.

 

Зручне розташування та години роботи, унікальний набір магазинів, мультибрендовість, різноманітність дозвілля зробили Глобал UA улюбленим місцем шопінгу та відпочинку регіонального масштабу. Щодня ТРЦ відвідують більше 35 000 покупців.

 

ТРЦ "Глобал UA" впевнено утримує лідируючі позиції серед об'єктів своєї галузі:

- ТРЦ «Глобал UA» в м. Житомир став володарем премії «кращий Торговий Центр 2010 у категорії "великий" » за версією Національної Премії торговельної індустрії MALL EXPO AWARDS.

- 2010, 2011 володар дипломів Книги Рекордів України в категорії "масові заходи";

- 2011, 2012, 2014, 2015, 2016  рік - володар нагород "Народний бренд".

 narodnyi brend15SDC16701narod brend 2014

Керуюча компанія ПАТ "Житомирський меблевий комбінат". Житомирський меблевий комбінат був створений ще в 1933 р в результаті злиття трьох підприємств деревообробної промисловості. В наш час, а саме починаючи з 2008р. ПАТ «ЖМК» відомий як девелопер проекту «Глобал UA», який прагне розвивати і підтримувати багатофункціональність концепції проекту «Глобал UA» та сучасність технологій, враховуючи побажання кінцевого споживача і численних орендарів.

Основними принципами роботи ПАТ «ЖМК» є створення нових стандартів якості в організації грамотного торгового бізнесу, скоординована спільна робота для досягнення найкращого результату, відкритість і довіра в партнерських відносинах.

Наші цінності:
- цілісний підхід,
- якість,
- інновації,
- орієнтованість на кінцевого споживача.

Місія керуючої компанії - забезпечення максимально комфортного перебування орендарів і відвідувачів, а також досягнення високої результативності торгового бізнесу орендарів.

 

Шановні житомиряни та гості міста!

Адміністрація торговельно-розважального центру «Глобал UA» запрошує Вас відвідати комплекс і бажає тільки приємного проведення часу.

Адміністрація сайта та Керуюча компанія ПАТ "Житомирський меблевий комбінат", не несе відповідвльність за зміст інформації наданої третями особами.